fbpx

Święta Bożego Narodzenia nierozerwalnie wiążą się z prezentami. I o ile jako osoba obdarowana masz za zadanie rozpakować swój upominek jak najszybciej, to już jako wręczający musisz wcześniej uporać się z pakowaniem prezentów. Dla części ludzi pakowanie prezentów to duża przyjemność, porównywalna z otrzymywaniem niespodzianek. Jednak dla innych męczący obowiązek.

Szwedzki producent mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz IKEA, słynący z przemyślanych i sprytnych rozwiązań, nawet w zakresie pakowania prezentów znalazł przestrzeń na ułatwienie.

Papier do pakowania Vinter poza tym, że jest estetyczny, kryje również drobne lecz bardzo pomocne usprawnienie. Po wewnętrznej stronie papieru umieszczone są kropki w odstępach co 2 centymetry. Dzięki temu można niemal idealnie równo przyciąć papier bez żadnych dodatkowych przyborów jak ołówek czy linijka! Sprawia to, że pakowanie prezentów jest czymś dużo łatwiejszym i szybszym, a jednocześnie można zrobić to dokładniej i bardziej estetycznie.

Warto zaznaczyć, że papier Vinter przypadnie do gustu szczególnie tym osobom, które troszczą się o ekologię. Produkt można bowiem poddać recyklingowi, a produkcja odbywa się bez chlorowych środków bielących.

To pokazuje, że nawet tak drobna rzecz jak papier do pakowania może łączyć w sobie potrzeby użytkownika i trendy rynkowe. Wsłuchanie się w te dwa głosy z pewnością pozwala IKEA na realizację celów biznesowych dla tego produktu.

[ez-toc]

Symetria
Agencja
Podziel się

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany
Wymagane pola są oznaczone *