Przewiń

Usługi

Kursy i szkolenia

Chcemy dzielić się naszą wiedzą, ponieważ według nas najlepszym sposobem uczenia się jest szkolenie innych. Dlatego jednym z głównych filarów tego, co robimy, jest dzielenie się wiedzą. Dopiero zaczynasz lub rozwijasz karierę UX? Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

education-hero

Oto, czego uczymy

UX UPGRADE

Szkolenia online prowadzone przez praktyków na trzech poziomach zaawansowania, rozwijające kompetencje z węższych dziedzin UX: badań, projektowania oraz strategii i warsztatów. Wybierz coś dla siebie.

Certyfikacja UX-PM

Międzynarodowy program certyfikacji UX-PM skierowany jest do osób pracujących z produktem oraz tych, które chcą połączyć biznes i UX. Poznaj metody i narzędzia UX, by przeprowadzić firmę przez proces transformacji cyfrowej. Certyfikaty dostarczone przez UX Alliance.

Design Leaders Masterclass

Pierwszy w Polsce międzynarodowy program rozwoju dla liderów zespołów UX/CX/SD. Wymień doświadczenia z cenionymi ekspertami i wyselekcjonowanymi liderami z Polski i zagranicy.

Bootcamp UX Upgrade

Kompleksowy kurs dla osób, które chcą rozpocząć karierę w branży UX. Szkolenie przeprowadzi Cię przez cały proces badawczo-projektowy i zakończy się komercyjnym projektem dla klienta. Najlepszym oferujemy mozliwość współpracy z nami.

Mask-Group-1_ccexpress

Porozmawiajmy
o Twoich celach