fbpx

Szeran Millo (Managing Director w Symetria UX) wystąpi 4 kwietnia podczas 15 edycji międzynarodowej konferencji UX Masterclass w Johannesburgu. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji wydarzenia jest „Humanising Innovation: UX driven transformation”.

 

W swojej prelekcji „How UX breaks down the silo mentality in organisations” Szeran opowie o ludzkim aspekcie cyfrowej transformacji jaki staramy się osiągać z klientami Symetrii. Przybliży model, w którym organizacje wykorzystując metody UX przełamują bariery, zarówno izolujące je od potrzeb użytkowników, jak i te występujące w ramach jej struktur.

UX Masterclass to międzynarodowa konferencja organizowana przez UXAlliance od 2004 roku. Gospodarzem kwietniowego wydarzenia będzie lokalny przedstawiciel stowarzyszenia w RPA firma Mantaray. Na UX Masterclass spotykają się specjaliści z całego świata aby wymienić się doświadczeniami z codziennej pracy, poprzednie edycje odbywały się m.in. w Chinach, Meksyku czy Australii. Więcej informacji na temat wydarzenia dostępne jest na stronie http://uxmasterclass.com

[ez-toc]

Symetria
Agencja
Podziel się

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany
Wymagane pola są oznaczone *