fbpx

Badacze i projektanci związani z tą branżą nie ustają w poszukiwaniach innowacyjnych dróg rozwoju dla swoich klientów. Te zmagania stają jeszcze bardziej znaczące, kiedy firmy podejmują ekspansję na rynki globalne. Wokół tej właśnie tematyki toczyć się będzie UX Masterclass w bieżącym roku.

UXalliance User Experience Masterclass

Tegoroczna prestiżowa konferencja z cyklu UX Masterclass odbędzie się w Kanadzie, a dokładnie w Monterealu. Podczas spotkania zaprezentowane i omówione zostaną najnowsze innowacyjne technologie, metody i wnioski płynące z globalnej współpracy w ramach UXalliance. Wśród mówców znajdą się takie branżowe znakomitości jak Vidya Drego (Forrester Research), Tom Tullis (Fidelity Investments) czy Kuldeep Kelkar (PayPal). Wymiana wiedzy i doświadczeń to element towarzyszący każdemu z wydarzeń UXA.

Gwoździem szczytu będzie interaktywny panel dyskusyjny pt. „Dookoła świata w 80 minut: lokalne perspektywy globalnych badań”. Będzie on drogą do wymiany doświadczeń, dzielenia się spostrzeżeniami, a przede wszystkim – do uzyskania cennej wiedzy dotyczącej badań prowadzonych w 10 krajach na 4 kontynentach.

UX Alliance to międzynarodowe stowarzyszenie zrzeszające firmy z całego zajmujące się użytecznością. Symetria jest jedynym polskim partnerem UXA, co daje jej możliwość współuczestnictwa w zagranicznych projektach dla największych światowych marek oraz uczestniczenia w branżowych wydarzeniach, jak to w Monterealu.

Grupa Symetria od 1998 roku wspiera największe polskie i międzynarodowe firmy w realizacji  ich celów biznesowych w Internecie świadcząc usługi z obszaru biznesu elektronicznego. Doświadczenie Symetrii budują także własne projekty internetowe (Sympatia.pl, Vitalia.pl i Trener.pl).

Podziel się

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany
Wymagane pola są oznaczone *