PROJEKTUJEMY

Dostarczamy przemyślane, dobrze zaprojektowane produkty i usługi odpowiadające potrzebom zarówno użytkowników jak i biznesu.
mastercard_grafika 1

Mastercard

Beer Vending Machine

 

Zobacz
SafeKiddo_grafika

SafeKiddo

Badania i przeprojektowanie procesu rejestracji aplikacji „Chroń dzieci w sieci”

Zobacz
Deutsche Bank Logo

Deutsche Bank

System sprzedaży funduszy inwestycyjnych

Zobacz
Symboliczne zdjęcie samolotu

LOT

Ulepszenie doświadczenia zakupowego podróżnych

Zobacz
Zdjęcie lusterka samochodowego

PZU

Projekt serwisu sprzedaży polis ubezpieczeniowych

Zobacz
Przykładowe zdjęcie interfejsów ING

ING Bank

Cykliczne badania użyteczności

Zobacz
Zdjęcie z kreacji reklamowej Credit Agricole

Crédit Agricole

Nowy serwis banku

Zobacz
Przykładowe zdjęcie butelki wina

Lidl

Badania etnograficzne oraz testy użyteczności kiosków cyfrowych

Zobacz
Zdjęcie grupy współpracowników

Orange

Cykl sesji certyfikatu UX-PM

Zobacz

Boston Scientific

Badanie UX urządzenia medycznego LATITUDE Consult™

Zobacz
Poglądowe zdjęcie symbolizujące użytkownika korzystającego z tableta

Asseco

Mobilna rewolucja w podpisywaniu dokumentów

Zobacz
Zdjęcie ekranu z wyświeloną stronę e-Kruk

Kruk

Windykacja online przyjazna użytkownikowi

Zobacz
Zdjęcie pokazujące płatność telefonem

Mastercard

Największe w Europie badanie etnograficzne płatności mobilnych

Zobacz
Grafika maskotki Netii

Netia

Serwis, który rozumie preferencje użytkownika

Zobacz
Zdjęcie płatności mobilnej

BLIK

Polski system płatności mobilnych bardziej zrozumiały dla użytkowników

Zobacz
Logo santander

Santander Bank Polska

Badanie UX wideoweryfikacji procesu zakładania konta bankowego

Zobacz

Projektowanie aplikacji mobilnych sposobem na dotarcie do nowych klientów

Biorąc pod uwagę fakt, iż w obecnych czasach w Polsce mnóstwo osób korzysta przynajmniej z jednego urządzenia elektronicznego, pozwalającego w swobodny sposób odbierać oraz wysyłać poszczególne dane bez konieczności podłączania go do sieci, łatwo można dojść do wniosku, że projektowanie aplikacji mobilnych dla takich firm, jak nasza, stanowi usługę, która musi koniecznie znaleźć się wśród pozostałych, świadczonych przez Symetrię. Zachęcając do skorzystania, pragniemy podkreślić, że ruch na największych, polskich stronach internetowych – niezależnie od ich tematyki – generowany jest w większości przypadków nawet w ok. 50% właśnie poprzez korzystanie z nich za pomocą aplikacji mobilnych. Wniosek jest zatem jeden – jeżeli zależy Ci na tym, by Twoja firma była przyjazna dla korzystających z oferowanych przez nią dóbr bądź usług klientów, zdecydowanie warto zadbać o zaprojektowanie aplikacji spełniającej ich oczekiwania. Właśnie my – specjaliści tworzący markę Symetria – pomożemy Ci w tym, służąc własną wiedzą oraz doświadczeniem.

Tworzymy aplikacje w największym stopniu dostosowane do potrzeb użytkowników

Zapewniamy, że razem z nami zdołasz o wiele szybciej i skuteczniej dotrzeć także do kolejnych osób, dla których możliwość poruszania się po stronie internetowej danego banku, hotelu, towarzystwa ubezpieczeniowego czy jakiegokolwiek innej firmy jest jedną z najistotniejszych. Efektywne projektowanie UX (z ang. doświadczenie użytkownika, co można określić jako ogólne wrażenia osób korzystających z danego produktu) w naszym wykonaniu polega przede wszystkim na budowaniu algorytmów zachowań oraz tworzeniu swoistego scenariusza dla użytkowników poszczególnych serwisów internetowych. Tylko w ten sposób można bowiem sprawić, że pierwsze odwiedzenie jednego z nich przez daną osobę zdoła zachęcić ją do ponownego uczynienia tego w przyszłości. Aby tak się stało, dbamy o to, by tworzone przez nas strony internetowe były jak najbardziej atrakcyjne pod względem wizualnym, ale – przede wszystkim – funkcjonalne. Śledząc na bieżąco trendy związane z zagadnieniem product design, ułatwiamy użytkownikom projektowanych serwisów dokonywanie zakupów i korzystanie z pozostałych funkcji poprzez jedynie kilkukrotne kliknięcie w danym miejscu.

W swojej pracy korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych metod i programów

Szczególnie młodzi ludzie, stanowiący największą grupę osób korzystających z urządzeń mobilnych, doceniają możliwość prędkiego przeglądania Internetu, dlatego to głównie z myślą o nich projektujemy aplikacje na smartfony, tablety i inne, elektroniczne artykuły z systemem iOS czy Android. W tym celu posługujemy się najlepszymi programami (takimi, jak choćby służący do wykonywania przyjaznych oku grafik Photoshop) oraz zróżnicowanymi metodami badawczymi (wywiad indywidualny oraz grupowy, sondy kulturowe czy badania kwestionariuszowe). Efekty korzystania z nich są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy to właśnie nam powierzają projektowanie UX.