Zadania, jakie na Ciebie czekają:

  • praca w międzynarodowym projekcie dla marki, która budzi emocje na całym świecie 😉
  • tworzenie interfejsów dla stron WWW, aplikacji desktop, mobile
  • projektowanie styleguide’ów oraz design systemów
  • tworzenie grafik

Szukamy osoby, która:

  • biegle posługuje się oprogramowaniem Figma, zna też Sketch i PS
  • swobodnie i płynnie komunikuje się w języku angielskim (codzienna praca z anglojęzycznym klientem)
  • posiada min. 3-letnie doświadczenie w projektowaniu serwisów, stron internetowych oraz aplikacji mobilnych i może pokazać nam swoje portfolio
  • umiejętnie prezentuje i argumentuje tworzone rozwiązania
  • jest komunikatywna i umie pracować w zespole
  • jest dokładna i zwraca uwagę na szczegóły
  • zna i korzystała z oprogramowania typu Jira
  • ma zajawkę na UX

W zamian oferujemy:

  • wynagrodzenie 350 – 600 zł netto za dzień (B2B)
  • wielomiesięczny kontrakt przy międzynarodowym projekcie
  • pracę w 100% zdalną (z opcją pracy w naszym biurze w Poznaniu)

Chcesz aplikować?

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij swoje zgłoszenie na adres praca@symetria.pl
W tytule umieść numer referencyjny UXUI/08/20

W treści dopisz „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000). Jednocześnie wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Do wiadomości nie zapomnij dołączyć:
– CV
– linku do portfolio

Zuzanna Kaczmarek