Naszą misją jest: Life-Changing Design. Jak ją realizujemy?

Badamy

i dzięki temu prowadzimy do poznania potrzeb użytkowników, nawet tych nieuświadomionych

Kreujemy

czyli pomagamy tworzyć usługi i produkty o dużej wartości dla klientów jak i organizacji

Szkolimy

wspierając transformację organizacji w kierunku klientocentryczności. Prowadzimy również program certyfikacji UX-PM

Rozwijamy

się aktywnie korzystając ze stałego dostępu do międzynarodowej wiedzy i innowacji

Angażujemy

się uczestnicząc w licznych wydarzeniach branżowych takich jak warsztaty i konferencje

Należymy

jako jedyna firma w Polsce do międzynarodowego stowarzyszenia UXalliance, które zrzesza wiodące firmy UX z całego świata

Zadania, jakie na Ciebie czekają:

  • rozwój oraz opieka nad zespołem projektantów UI jako mentor
  • współpraca z ponad 30 specjalistami UX (projektanci i badacze)
  • współtworzenie standardów product design w naszym zespole
  • tworzenie interfejsów dla aplikacji desktop i mobile oraz rozbudowanych serwisów www
  • projektowanie style guide’ów oraz design systemów

Szukamy osoby, która:

  • chce oprócz realizacji ciekawych projektów rozwijać swoje kompetencje mentorskie
  • posiada min. 5-letnie doświadczenie w projektowaniu UI
  • ma duże doświadczenie w pracy nad projektami oraz w bezpośrednim kontakcie z klientem
  • biegle posługuje się oprogramowaniem Figma (lub Adobe XD, Sketch)
  • wie jak dostarczać materiały graficzne do wdrożenia
  • swobodnie i płynnie komunikuje się w języku angielskim
  • mile widziane: umiejętność tworzenia ilustracji, ikon i animacji UI

W zamian oferujemy:

  • wynagrodzenie w kwocie 9 000-14 000 zł netto (B2B) / 7 500 – 11 500 zł brutto (uop)
  • budżet szkoleniowo-rozwojowy w kwocie 3 000 zł rocznie
  • płatne dni wolne w wymiarze 20/26 rocznie
  • darmowy udział w szkoleniach i wydarzeniach Symetrii (m.in. Certyfikat UX-PM, szkolenia UX Upgrade)
  • kartę Multisport Plus lub ubezpieczenie medyczne (a po roku pracy obydwa benefity gratis)
  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży w jednej z wiodących agencji UX w Polsce
  • pracę w zespole ponad 30 doświadczonych specjalistów UX oraz możliwość kontaktu z zagranicznymi partnerami w ramach sieci UXalliance
  • możliwość pracy hybrydowej (kilka razy w miesiącu widzimy się w biurze)
  • udział w spotkaniach i imprezach integracyjnych
  • możliwość rozwoju i jasną ścieżkę kariery, którą wytyczają przygotowane przez nas persony stanowisk

Przykładowe projekty UI, nad którymi pracowaliśmy w Symetrii:

  • całkowita przebudowa bankowości internetowej
  • projekt innowacyjnego interfejsu dla kas samoobsługowych
  • nowa odsłona serwisu www dla jednego z największych w Polsce telekomów
  • projekt redesignu sklepu www dla jednego z największych w Europie sprzedawców obuwia
  • rozwój interfejsów dotykowych, stosowanych w sklepach stacjonarnych europejskiej marki z branży fashion
  • budowa standardów projektowania UI dla aplikacji VR

Chcesz aplikować?

Kliknij: APLIKUJ

lub wyślij swoje zgłoszenie na adres praca@symetria.pl
W tytule umieść numer referencyjny SUID/15/21

Do wiadomości nie zapomnij dołączyć:
– CV
– linku do portfolio

Klauzula informacyjna dla kandydata

Zuzanna Kaczmarek