Naszą misją jest: Life-Changing Design. Jak ją realizujemy?

Badamy

i dzięki temu prowadzimy do poznania potrzeb użytkowników, nawet tych nieuświadomionych

Kreujemy

czyli pomagamy tworzyć usługi i produkty o dużej wartości dla klientów jak i organizacji

Szkolimy

wspierając transformację organizacji w kierunku klientocentryczności. Prowadzimy również program certyfikacji UX-PM

Rozwijamy

się aktywnie korzystając ze stałego dostępu do międzynarodowej wiedzy i innowacji

Angażujemy

się uczestnicząc w licznych wydarzeniach branżowych takich jak warsztaty i konferencje

Należymy

jako jedyna firma w Polsce do międzynarodowego stowarzyszenia UXalliance, które zrzesza wiodące firmy UX z całego świata

Zadania, jakie na Ciebie czekają:

  • projektowanie od propozycji wartości produktu aż po stworzenie projektu graficznego – będziesz tworzyć /współtworzyć projekty od A do Z
  • współpraca z ponad 30 specjalistami UX (projektanci i badacze)
  • tworzenie interfejsów dla aplikacji desktop i mobile, rozbudowanych serwisów www i interfejsów ekranów dotykowych
  • projektowanie design systemów podczas realizacji projektów
  • współtworzenie standardów product design w naszym zespole

Szukamy osoby, która:

  • łączy kompetencje UX i UI, jest samodzielnym Product Designerem
  • posiada min. 2-letnie doświadczenie w projektowaniu UX/UI poparte portfolio
  • umie łączyć świat designu, biznesu i potrzeb użytkownika
  • ma doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem
  • będzie pracować w Figma, mile widziane doświadczenie też w Axure
  • wie jak dostarczać materiały graficzne do wdrożenia
  • swobodnie i płynnie komunikuje się w języku angielskim
  • mile widziany przynajmniej jeden z elementów: znajomość zasad UX writingu i pisania prostych tekstów lub doświadczenie w pracy agencyjnej/w zespole lub umiejętność tworzenia ilustracji, ikon i animacji UI

W zamian oferujemy:

  • wynagrodzenie w kwocie 6 000-10 000 zł netto (B2B) / 5000 – 8500 zł brutto (uop)
  • budżet szkoleniowo-rozwojowy w kwocie 1500 zł rocznie
  • płatne dni wolne w wymiarze 20/26 rocznie
  • darmowy udział w szkoleniach i wydarzeniach Symetrii (m.in. Certyfikat UX-PM, szkolenia UX Upgrade)
  • możliwość dołączenia do Multisport Plus lub ubezpieczenia medycznego
  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży w jednej z wiodących agencji UX w Polsce
  • pracę w zespole ponad 30 doświadczonych specjalistów UX oraz możliwość kontaktu z zagranicznymi partnerami w ramach sieci UXalliance
  • możliwość pracy 100% zdalnej (lub jeśli wolisz w biurze w Poznaniu)
  • udział w spotkaniach i imprezach integracyjnych
  • możliwość rozwoju i jasną ścieżkę kariery, którą wytyczają przygotowane przez nas persony stanowisk

Chcesz aplikować?

Kliknij: APLIKUJ

lub wyślij swoje zgłoszenie na adres praca@symetria.pl
W tytule umieść numer referencyjny: PD/16/21

Do wiadomości nie zapomnij dołączyć:
– CV
– linku do portfolio

Klauzula informacyjna dla kandydata

Zuzanna Kaczmarek