Naszą misją jest: Life-Changing Design. Jak ją realizujemy?

Badamy

i dzięki temu prowadzimy do poznania potrzeb użytkowników, nawet tych nieuświadomionych

Kreujemy

czyli pomagamy tworzyć usługi i produkty o dużej wartości dla klientów jak i organizacji

Szkolimy

wspierając transformację organizacji w kierunku klientocentryczności. Prowadzimy również program certyfikacji UX-PM

Rozwijamy

się aktywnie korzystając ze stałego dostępu do międzynarodowej wiedzy i innowacji

Angażujemy

się uczestnicząc w licznych wydarzeniach branżowych takich jak warsztaty i konferencje. Niedawno występowaliśmy podczas 15. edycji międzynarodowej konferencji UX Masterclass 2019 w Johannesburgu (RPA)

Należymy

jako jedyna firma w Polsce do międzynarodowego stowarzyszenia UXalliance, które zrzesza wiodące firmy UX z całego świata.

Jakie są zadania Junior UX Specialist w naszej firmie:

  • pomoc przy przygotowywaniu i realizacji projektów badawczych (kontakt z klientem, obserwacje, notatki, prowadzenie sesji badawczych)
  • projektowanie produktów i usług online i offline
  • wsparcie podczas warsztatów z klientem
  • współtworzenie analiz
  • tworzenie wsadu merytorycznego do artykułów branżowych
  • pomoc w bieżących zadaniach okołoprojektowych i biurowych

Chętnie porozmawiamy z Tobą jeśli:

  • posiadasz status studenta 3,4 lub 5 roku studiów (preferowane kierunki społeczne lub ekonomiczno/biznesowe)
  • znasz angielski na poziomie komunikatywnym
  • zwracasz uwagę na szczegóły i jesteś dokładna/y
  • jesteś komunikatywna/y i cechuje Cię empatia względem innych ludzi
  • masz zajawkę na UX
  • szybko się uczysz, masz motywację do pracy i zdobywania nowych doświadczeń
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży badawczej lub UX oraz znajomość obsługi programów do prototypowania (np. Axure)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w formie umowy zlecenia (wynagrodzenie 2000-3000 zł netto)
  • budżet szkoleniowo-rozwojowy w kwocie 1500 zł rocznie
  • premię kwartalną uzależnioną od realizacji celu finansowego przez firmę (do 1000 zł kwartalnie)
  • darmowy udział w szkoleniach i wydarzeniach Symetrii (m.in. Certyfikat UX-PM)
  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży w jednej z wiodących agencji UX w Polsce
  • dobrą atmosferę pracy w zespole specjalistów w swoich dziedzinach oraz możliwość kontaktu z zagranicznymi partnerami w ramach sieci UXalliance
  • świeże owoce, bakalie i dobrą kawę w naszym biurze, które zlokalizowane jest niedaleko parku Wilsona
  • udział w spotkaniach i imprezach integracyjnych

Chcesz aplikować?

Wyślij swoje zgłoszenie na adres praca@symetria.pl
W tytule umieść numer referencyjny JUXS/08/19

W treści dopisz „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000). Jednocześnie wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Do wiadomości nie zapomnij dołączyć:
– CV
– listu motywacyjnego

Zuzanna Kaczmarek
Office Manager