Naszą misją jest: Life-Changing Design. Jak ją realizujemy?

Badamy

i dzięki temu prowadzimy do poznania potrzeb użytkowników, nawet tych nieuświadomionych

Kreujemy

czyli pomagamy tworzyć usługi i produkty o dużej wartości dla klientów jak i organizacji

Szkolimy

wspierając transformację organizacji w kierunku klientocentryczności. Prowadzimy również program certyfikacji UX-PM

Rozwijamy

się aktywnie korzystając ze stałego dostępu do międzynarodowej wiedzy i innowacji

Angażujemy

się uczestnicząc w licznych wydarzeniach branżowych takich jak warsztaty i konferencje. Niedawno występowaliśmy podczas 15. edycji międzynarodowej konferencji UX Masterclass 2019 w Johannesburgu (RPA)

Należymy

jako jedyna firma w Polsce do międzynarodowego stowarzyszenia UXalliance, które zrzesza wiodące firmy UX z całego świata.

Jakie będą Twoje zadania:

  • odpowiedzialność za symetryczne kanały komunikacji (social media, blog, newsletter) – będziesz je prowadzić, ale content tworzymy wspólnie
  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej (publikacje, wystąpienia, raporty branżowe)
  • udział w uruchomieniu i rozwoju nowej platformy szkoleniowej – to będzie również Twoje “dziecko”
  • wsparcie logistyczne i sprzedażowe szkoleń i wydarzeń organizowanych przez Symetrię
  • wsparcie działań employer brandingowych skierowanych na obecnych i przyszłych pracowników Symetrii

Chętnie porozmawiamy z Tobą jeśli:

  • dokładność i skrupulatność to cechy, którymi się odznaczasz
  • jesteś wrażliwy(a) na sytuacje, w których można stworzyć wartościowy content
  • komunikacja z ludźmi Cię nakręca i nie masz oporów, aby zorganizować spotkanie lub śmiało chwycić za telefon
  • masz zajawkę na UX i szeroko pojęty obszar digital (wiesz kim jest Don Norman ;))
  • znasz angielski na poziomie komunikatywnym (min. B2)
  • szybko się uczysz, masz chęć zdobywania nowych doświadczeń i chcesz dalej rozwijać skrzydła w marketingu
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w działaniach performance marketingowych, umiejętności graficzne

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 2500-3000 zł na rękę (z możliwością negocjacji w zależności od doświadczenia)
  • premię kwartalną uzależnioną od realizacji celu finansowego przez firmę (do 1000 zł kwartalnie)
  • budżet szkoleniowo-rozwojowy w kwocie 1500 zł rocznie
  • darmowy udział w szkoleniach i wydarzeniach Symetrii (m.in. Certyfikat UX-PM)
  • zdobycie doświadczenia w zespole specjalistów w swoich dziedzinach oraz możliwość kontaktu z zagranicznymi partnerami w ramach sieci UXalliance
  • świeże owoce, bakalie i dobrą kawę w naszym biurze, które zlokalizowane jest niedaleko parku Wilsona
  • udział w spotkaniach i imprezach integracyjnych
  • możliwość wykupienia karty Multisport lub ubezpieczenia zdrowotnego (po roku pracy jeden z benefitów gratis, a po dwóch latach obydwa)

Chcesz aplikować?

Wyślij swoje zgłoszenie na adres praca@symetria.pl
W tytule umieść numer referencyjny JMS/08/19

W treści dopisz „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000). Jednocześnie wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Zuzanna Kaczmarek
Office Manager