Naszą misją jest: Life-Changing Design. Jak ją realizujemy?

Badamy

i dzięki temu prowadzimy do poznania potrzeb użytkowników, nawet tych nieuświadomionych

Kreujemy

czyli pomagamy tworzyć usługi i produkty o dużej wartości dla klientów jak i organizacji

Szkolimy

wspierając transformację organizacji w kierunku klientocentryczności. Prowadzimy również program certyfikacji UX-PM

Rozwijamy

się aktywnie korzystając ze stałego dostępu do międzynarodowej wiedzy i innowacji

Angażujemy

się uczestnicząc w licznych wydarzeniach branżowych takich jak warsztaty i konferencje. Niedawno występowaliśmy podczas 15. edycji międzynarodowej konferencji UX Masterclass 2019 w Johannesburgu (RPA)

Należymy

jako jedyna firma w Polsce do międzynarodowego stowarzyszenia UXalliance, które zrzesza wiodące firmy UX z całego świata.

Zadania, jakie na Ciebie czekają:

  • poszukiwania nowych kanałów dotarcia do potencjalnych klientów
  • research potencjalnych klientów i selekcja wyników wyszukiwania
  • inicjowanie i prowadzenie bezpośredniej komunikacji w social mediach (głównie na LinkedIn) z potencjalnymi klientami
  • aktualizacja danych w CRM
  • prospecting
  • umawianie spotkań sprzedażowych

Nasze oczekiwania:

  • płynna znajomość j. angielskiego (pisemny kontakt z klientem zagranicznym)
  • status studenta i wiek do 26 lat
  • lekkie pióro i pewność siebie
  • umiejętność konsekwentnego i skutecznego działania w zmieniającym się środowisku pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy na liczbach (analiza, wyciąganie wniosków), oraz z ludźmi (kontakt z klientem, ścisła współpraca z sales managerem, dyrektorem operacyjnym)
  • zainteresowanie nowymi technologiami

W zamian oferujemy:

  • wynagrodzenie w kwocie 3500 zł netto na umowę zlecenie
  • budżet szkoleniowo-rozwojowy
  • realny wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • darmowy udział w szkoleniach i wydarzeniach Symetrii (m.in. Certyfikat UX-PM, szkolenia UX Upgrade)
  • możliwość dołączenia do programu Multisport oraz ubezpieczenia medycznego (po roku pracy jeden z benefitów gratis, po dwóch latach obydwa)
  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży w jednej z wiodących agencji UX w Polsce
  • pracę w zespole ponad 30 doświadczonych specjalistów UX oraz możliwość kontaktu z zagranicznymi partnerami w ramach sieci UXalliance
  • możliwość pracy hybrydowej (częściowo zdalnie i w biurze w Poznaniu tuż obok parku Wilsona)
  • udział w spotkaniach i imprezach integracyjnych
  • możliwość rozwoju i jasną ścieżkę kariery, którą wytyczają przygotowane przez nas persony stanowisk

Chcesz aplikować?

Wyślij swoje zgłoszenie na adres praca@symetria.pl
W tytule umieść numer referencyjny ASP/14/21

W treści dopisz „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000). Jednocześnie wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Do wiadomości nie zapomnij dołączyć:
– CV
– listu motywacyjnego

Zuzanna Kaczmarek