Johannesburg - panorama nocą

Szeran Millo prelegentem na UX Masterclass w RPA

Szeran Millo (Managing Director w Symetria UX) wystąpi 4 kwietnia podczas 15 edycji międzynarodowej konferencji UX Masterclass w Johannesburgu. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji wydarzenia jest „Humanising Innovation: UX driven transformation”.

W swojej prelekcji „How UX breaks down the silo mentality in organisations” Szeran opowie o ludzkim aspekcie cyfrowej transformacji jaki staramy się osiągać z klientami Symetrii. Przybliży model, w którym organizacje wykorzystując metody UX przełamują bariery, zarówno izolujące je od potrzeb użytkowników, jak i te występujące w ramach jej struktur.

UX Masterclass to międzynarodowa konferencja organizowana przez UXAlliance od 2004 roku. Gospodarzem kwietniowego wydarzenia będzie lokalny przedstawiciel stowarzyszenia w RPA firma Mantaray. Na UX Masterclass spotykają się specjaliści z całego świata aby wymienić się doświadczeniami z codziennej pracy, poprzednie edycje odbywały się m.in. w Chinach, Meksyku czy Australii. Więcej informacji na temat wydarzenia dostępne jest na stronie http://uxmasterclass.com

Damy Ci znać o nowych wpisach

(publikujemy ok. 2 artykuły miesięcznie).

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *