Nowa siedziba Symetrii

Do głównych determinantów zmiany siedziby firmy należy dołączenie nowych osób do zespołu Symetrii. Jest to szczególnie zauważalne w dziale Vitalii – największego serwisu dietetycznego w Polsce.

Przybierająca na sile moda na odchudzanie i wysoka skuteczność diet i planów fitness opracowywanych przez specjalistów zatrudnianych przez Symetrię doprowadziły do wyższego od oczekiwanego zainteresowania ofertą serwisu. W związku z tym rozbudowa zespołu i wynikająca z niej przeprowadzka stały się niezbędne.

Nowa siedziba mieści się w jednej z piękniejszych kamienic w Poznaniu, nieopodal Parku Wilsona – najstarszego i najbardziej reprezentacyjnego poznańskiego parku publicznego. „Wspaniała lokalizacja to nie wszystko” – mówi Wojciech Wrzaskała, Dyrektor Generalny Symetrii – „ Nowe biuro ma 207 m2 powierzchni – to dwukrotnie więcej niż w przypadku poprzedniej siedziby. Dzięki temu nasza stale powiększająca się kadra, stanowiąca kluczową wartość firmy, wciąż będzie miała zapewnione odpowiednie warunki do wykonywania swoich zadań na najwyższym poziomie, a rozwój przedsiębiorstwa nie zostanie ograniczony barierami przestrzennymi.

Dzięki przeprowadzce Symetria wzbogaciła się o nową, specjalnie dopasowaną przestrzeń laboratoryjną do przeprowadzania badań metodą eye trackingu. Metoda ta polega na śledzeniu ruchu gałki ocznej użytkownika Internetu za pomocą specjalnego urządzenia (tzw. eytrackera) i jest stosowana w badaniach nad funkcjonalnością stron internetowych. Osiągnięcia Symetrii na tym polu sprawiły, że Agencja stała się niedawno członkiem światowej organizacji The Usability Professionals’ Association zrzeszającej specjalistów z zakresu usability i user centered design. Ponadto Symetria została wyróżniona przez Agencję Rozwoju Regionalnego umieszczeniem na mapie najciekawszych projektów współfinansowanych przez Unię Europejską. To tylko nieliczne z istniejących powodów, dla których Symetria cieszy się zaufaniem takich firm jak TVP S.A., PGNiG, BZ WBK, Link4, czy TRIADA SA, które stały się jej klientami w zakresie web usability. Wojciech Wrzaskała dodaje: „Funkcjonalność ma w Symetrii bardzo istotne znaczenie, zarówno w odniesieniu do stron internetowych, jak i przestrzeni biurowej. Dzięki nowym pomieszczeniom będziemy mogli osiągać coraz lepsze wyniki na polu działalności badawczo-rozwojowej, co przełoży się na stale rosnącą jakość wykonywanych przez Symetrię usług”.

Nowy, pełen adres Symetrii to:
Agencja Symetria
ul. Wyspiańskiego 10/4, 60-749 Poznań
tel./faks: [061] 864 36 55

Damy Ci znać o nowych wpisach

(publikujemy ok. 2 artykuły miesięcznie).

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *