Konkurs „Motywuj i wygraj 50000 zł”.

Wyłoniliśmy laureatów konkursu „Motywuj i wygraj 50 000 zł”. Sposobów motywowania było tylu co motywujących. Najbardziej do działania pobudził nas tekst: „Zwiększenie konwersji małego sklepu – to zadanie dla kogoś kto zna usability, podniesienie konwersji dużego sklepu to zadanie dla kogoś kto usability tworzy” – napisał Marek Prudel z serwisu www.militaria.pl. Pozycja lidera w branży użyteczności zobowiązuje, zatem podejmujemy rękawicę i już nie możemy się doczekać pracy nad wyzywającym projektem.

Wybór zwycięzcy nie był zadaniem prostym, ponieważ bardzo wiele zgłoszeń było niezwykle motywujących. Ich autorzy wykazali się świetnymi umiejętnościami managerskimi, więc cieszy nas fakt, że będziemy mieli przyjemność współpracy z 30 z nich przy tworzeniu analizy eye trackingowej, stanowiącej nagrodę dodatkową, a może i przy kolejnych projektach. Konkurs odbywał się na łamach serwisu Bankier.pl i tam też można zapoznać się z listą jego laureatów. Główna nagroda trafiła do Pana Marka Prudela i serwisu Militaria.pl.

Militaria

Pełna lista laureatów konkursu znajduje się na stronie www.bankier.pl/symetria.
Nie ma Cię wśród zwycięzców, a chciałbyś skorzystać z naszych innowacyjnych usług? Skontaktuj się z nami!.
Grupa Symetria od 1998 roku wspiera największe polskie i międzynarodowe firmy w realizacji  ich celów biznesowych w Internecie świadcząc usługi z obszaru biznesu elektronicznego. Doświadczenie Symetrii budują także własne projekty internetowe (Sympatia.pl, Vitalia.pl i Trener.pl).
Symetria jest jedynym polskim parterem UX Alliance (www.uxalliance.com) – międzynarodowego zrzeszenia firm spełniających najwyższe standardy w zakresie przeprowadzania badań usability oraz projektowania zorientowanego na użytkownika. Partnerstwo w tym stowarzyszeniu zapewnia firmie udział w międzynarodowych projektach i czerpanie z know-how zagranicznych partnerów.

Damy Ci znać o nowych wpisach

(publikujemy ok. 2 artykuły miesięcznie).

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *