Zadania badacza UX:

  • Praca w zespołach badawczo-projektowych o szerokim doświadczeniu
  • Opracowywanie koncepcji badań i ich realizacja
  • Stały rozwój metod badawczych i ich wpływu na organizacje
  • Prowadzenie warsztatów, spotkań roboczych, szkoleń
  • Ewangelizacja zespołu, klientów, branży

Na czym ostatnio pracowali badacze Symetrii?

  • Badanie etnograficzne płatności mobilnych z udziałem 100 uczestników
  • Cykliczne testy użyteczności systemów bankowości mobilnej
  • Przełomowa metoda pomiaru emocji w badaniach UX
  • Testy UX konceptu futurystycznej maszyny vendingowej
  • Badanie CX w centrum handlowym

Czego oczekujemy:

  • Min. 3 lata doświadczenia w UX (z naciskiem na badania z użytkownikami)
  • Biegłej znajomości j. angielskiego
  • Pasji i chęci rozwoju
  • Szczerości, wysokiej jakości pracy, przedsiębiorczości i otwartości na szukanie usprawnień w pracy zespołu

Co oferujemy:

  • do 3000 zł premii kwartalnie
  • budżet szkoleniowy w wysokości 3000 zł na rok
  • zajęcia z języka angielskiego
  • pyszną kawę, zdrowe przekąski (owoce, bakalie), imprezy integracyjne i miłą atmosferę pracy

Co więcej?

Płaska struktura

Dzięki temu masz większą kontrolę i mniej konfliktów w zespołach

Obiady

Co miesiąc wychodzimy zjeść wspólnie w lokalnych knajpach (firma płaci)

Nadgodziny?

Jeśli zdarzy Ci się popracować dłużej możesz wyjść z pracy wcześniej innego dnia (np. w piątek o 14)

Sport i bezpieczeństwo

Otrzymujesz kartę Multisport i ubezpieczenie Allianz

Owoce

Codziennie czeka na nas wszystkich skrzynia pełna świeżych owoców

Certyfikat UX-PM

Możesz wziąć udział a docelowo wcielić się w rolę trenera.

Ile płacimy?

8 000 – 12 000 zł netto B2B (lub ekwiwalent na UoP)

Chcesz aplikować?

Wyślij swoje zgłoszenie na adres praca@symetria.pl
W tytule umieść numer referencyjny SUXR/02/19

W treści dopisz „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Do wiadomości nie zapomnij dołączyć:

  • CV
  • listu motywacyjnego

Zuzanna Kaczmarek
Office Manager