Grupa Symetria ze znakiem Made In Poznań

Rusza II edycja akcji Made In Poznań. W gronie przedsiębiorstw, które wezmą udział w projekcie realizowanym wspólnie z Miastem Poznań znalazła się Grupa Symetria.

Made in Poznań to akcja w ramach Konsorcjum Miasta Poznań, jedynej w Polsce platformy stałej współpracy marketingowej miasta z partnerami komercyjnymi. W II edycji Made in Poznań zostało przyjętych 39 marek, reprezentujących 11 różnych obszarów działalności. W tegorocznym gronie znalazły się takie marki jak Allegro, Volkswagen czy Solaris. Jednym z reprezentantów branży Internet/IT jest natomiast Grupa Symetria. Wspólnie z markami, Miasto będzie realizowało szereg projektów pod szyldem Made In Poznań. Ich głównym celem będzie promocja regionu i działania społeczne, kulturalne czy marketingowe.

Grupa Symetria należy do najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych agencji interaktywnych w Polsce. Założona w 1998 roku, specjalizuje się w planowaniu i kompleksowej obsłudze projektów związanych z szeroko pojętym e-biznesem. Wyróżnienie Made In Poznań jest kolejnym osiągnięciem tej agencji wywodzącej się z Poznania. Od kilku lat Grupa Symetria jest także jedynym polskim partnerem UX Alliance – zrzeszenia najlepszych firm na świecie specjalizujących się User Experience.

made in poznan logo

O Symetrii
Grupa Symetria świadczy kompleksowe usługi z obszaru biznesu elektronicznego. Od 1998 roku eksperci Symetrii doradzają i wykonują wdrożenia dla największych polskich firm. Doświadczenie Symetrii budują także własne projekty internetowe (Sympatia.pl, Vitalia.pl i Trener.pl).
www.symetria.pl
www.facebook.com/Symetria.news
O UX Alliance
UX Alliance (UXA) to międzynarodowe stowarzyszenie firm spełniających najwyższe standardy w zakresie przeprowadzania badań usability oraz projektowania zorientowanego na użytkownika. Symetria jest jedynym partnerem UXA w Polsce.
www.uxalliance.com

Damy Ci znać o nowych wpisach

(publikujemy ok. 2 artykuły miesięcznie).

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *