Ranking "Kieszonkowe aplikacje bankowe 2013" już 5 listopada!

W przyszłym tygodniu odbędzie się premiera raportu Symetrii "Kieszonkowe aplikacje bankowe 2013", w ramach którego przebadane zostały mobilne aplikacje bankowe dedykowane na system Android. Badanie zostało objęte patronatem merytorycznym UX Alliance, Bankier.pl i IAB.

5 listopada 2013 roku ukaże się raport  Symetrii „Kieszonkowe aplikacje bankowe 2013”, w którym zweryfikowano aplikacje banków pod kątem trzech wymiarów – funkcjonalności, użyteczności oraz oceny użytkowników. Celem badania była odpowiedź na pytanie, która aplikacja w największym stopniu zapewnia wygodę korzystania z niezbędnych funkcji używanych w mobilnym kontekście. W ten sposób wybrano rozwiązanie, które spełnia rolę aplikacji kieszonkowej, będącej swego rodzaju niezbędnikiem. Zwycięzcę poznamy już 5 listopada!

W raporcie poza rankingiem znajdą się również komentarze zewnętrznych ekspertów i porównanie działania aplikacji Portmonetka IKO oraz PeoPay, które walczą dzisiaj o nowy standard w płatnościach mobilnych.

patroni

O Symetrii
Grupa Symetria świadczy kompleksowe usługi z obszaru biznesu elektronicznego. Od 1998 roku eksperci Symetrii doradzają i wykonują wdrożenia dla największych polskich firm. Doświadczenie Symetrii budują także własne projekty internetowe (Sympatia.pl, Vitalia.pl i Trener.pl).
www.symetria.pl
www.facebook.com/Symetria.news
O UX Alliance
UX Alliance (UXA) to międzynarodowe stowarzyszenie firm spełniających najwyższe standardy w zakresie przeprowadzania badań usability oraz projektowania zorientowanego na użytkownika. Symetria jest jedynym partnerem UXA w Polsce.
www.uxalliance.com

Damy Ci znać o nowych wpisach

(publikujemy ok. 2 artykuły miesięcznie).

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *