Konferencja eye trackingowa we Frankfurcie

Konferencja eye trackingowa została zorganizowana przez firmę Tobii. Symetria była jej jedynym polskim uczestnikiem.

 
Konferencja eye trackingowa składała się z wystąpień przedstawicieli najważniejszych firm zaangażowanych w badania ruchu gałek ocznych, m.in. Tobii, Realeyes, Bunnyfoot, oraz tak zwanych „workshopów”, spotkań grupowych mających na celu rozwiązanie konkretnych problemów badawczych, jak np.:

  • badanie serwisów wykorzystujących technologię flash,
  • stosowanie metodologii przy małych i dużych projektach badawczych,
  • jak wielu uczestników powinno liczyć badanie użyteczności serwisu,
  • jak interpretować heat mapy i inne dokumenty wynikowe eye trackingu.

Nasi przedstawicieli Wojtek Chojnacki i Piotr Jardanowski nawiązali kontakty z takimi firmami jak Realeyes czy Bunnyfoot, w zakresie wymiany doświadczeń i wspólnego rozwiązywania problemów badawczych.
Więcej na temat eye trackingu: Jakie korzyści przynosi badanie eye tracking
eye tracking hot spot
 

Grupa Symetria od 1998 roku wspiera największe polskie i międzynarodowe firmy w realizacji  ich celów biznesowych w Internecie świadcząc usługi z obszaru biznesu elektronicznego. Doświadczenie Symetrii budują także własne projekty internetowe (Sympatia.pl, Vitalia.pl i Trener.pl).
Symetria jest jedynym polskim parterem UX Alliance (www.uxalliance.com) – międzynarodowego zrzeszenia firm spełniających najwyższe standardy w zakresie przeprowadzania badań usability oraz projektowania zorientowanego na użytkownika. Partnerstwo w tym stowarzyszeniu zapewnia firmie udział w międzynarodowych projektach i czerpanie z know-how zagranicznych partnerów.
W 2013 roku Symetria dołączyła do Konsorcjum Marki Poznań. Jest to inicjatywa zrzeszająca najlepsze firmy pochodzące z Wielkopolski (m.in. Allegro, Volkswagen, Solaris, Nivea, Piotr i Paweł), które wspólnie z Miastem realizują innowacyjne projekty.

Damy Ci znać o nowych wpisach

(publikujemy ok. 2 artykuły miesięcznie).

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *