We make users buy

Proud member of UX Alliance

Certyfikat UX-PM w Poznaniu – ostatnie 3 miejsca na czerwcową sesję

Newsy

13.05.2015

0 komentarzy

Certyfikat UX-PM w Poznaniu – ostatnie 3 miejsca na czerwcową sesję

Agencja UX Symetria będąca jedynym przedstawicielem UX-PM w Polsce ogłosiła termin nowej sesji certyfikacyjnej, która tym razem odbędzie się w Poznaniu. Już 11-12 czerwca w zabytkowym budynku Concordia Design uczestnicy będą mieli ostatnią przed wakacjami szansę na zdobycie certyfikatu wydawanego przez UXalliance.

Czerwcowa sesja UX-PM w Poznaniu jest odpowiedzią na utrzymujące się bardzo duże zainteresowanie programem certyfikacji – część uczestników zadeklarowała swój udział nie znając jeszcze dokładnego terminu i lokalizacji kolejnej edycji! Dlatego w momencie ogłoszenia naboru na termin czerwcowy do dyspozycji chętnych osób pozostały wyłącznie 3 miejsca.

Tak duża popularność UX-PM to efekt rosnącej ilości posiadaczy Certyfikatu na arenie międzynarodowej, jak również pierwsze opinie uczestników premierowej sesji w Polsce:

„Szkolenie UX-PM Level 1 to dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą uporządkować swoją wiedzę o procesie tworzenia produktów i usług zgodnie z modelem User Centered Design. Pozwala zrozumieć i przekazać innym korzyść, jaką niesie poznanie użytkownika i jego potrzeb w budowaniu przewagi konkurencyjnej na rynku. Jest przydatne zarówno dla osób, które działają na rzecz klientów zewnętrznych, przy realizacji zadań projektowych, jak i wewnątrz organizacji – pozwala bowiem wykorzystać najlepsze praktyki UX we wdrażaniu usprawnień organizacyjnych” – komentuje Małgorzata Rusin z Divante.

„Certyfikacja UX-PM Level 1 to świetne wprowadzenie w świat User/Customer Experience. Jestem przekonany, że poznane na warsztatach metody pomogą adeptom UX w pracy przy projektach dla klientów w swojej organizacji. To jednocześnie dobra baza do dalszego pogłębiania umiejętności we własnym zakresie lub poprzez kontynuację ścieżki certyfikacyjnej UX-PM” – dodaje Michał Byrczek z Credit Agricole.

„Moje odczucia odnośnie szkolenia są bardzo pozytywne. Przekazana wiedza nie jest tylko pustą teorią, ale można ją bez problemu zastosować zarówno przy kontaktach z Klientami jak i do usprawnienia procesów projektowych wewnątrz firmy. Ja miałem to szczęście, że już miałem okazję ją wykorzystać :) – podsumowuje Rafał Niemczynowicz z GoldenSubmarine.

Polecamy również bardziej obszerną relację z premierowej sesji UX-PM autorstwa Michała Rączki z Naspers/Grupy Allegro dostępną pod poniższym linkiem: UX-PM – Czyli o świadomości UX w projektach.

Certyfikat UX-PM opracowało 13 ekspertów UX Alliance – pierwszej, globalnej sieci agencji User Experience. 15 miesięcy pracy w 5 krajach na 3 kontynentach zaowocowało stworzeniem trzypoziomowej certyfikacji przygotowującej do kompleksowego zarządzania metodami UX w firmach. Uczestnicy w trakcie sesji teoretycznych i praktycznych nauczą się wykorzystania narzędzi UX na każdym etapie realizacji projektu, począwszy od określenia celu biznesowego, poprzez planowanie zasobów, a skończywszy na tworzeniu i implementacji nowego rozwiązania.

Najbliższa sesja certyfikacyjna

UX-PM Level 1 odbędzie się 11-12 czerwca w Poznaniu i zrealizowany będzie w małej, warsztatowej grupie maksymalnie 10-osobowej.

Aktualnie pozostały tylko 3 miejsca, więcej informacji pod adresem ux-pm.pl

Partnerzy UX-PM: PMI Poland Chapter, Magazyn Zarządzanie Projektami, Stowarzyszenie Inżynierii Wymagań, Mensis, Dziennik Internautów, Ad Monkey, Marketer+, e-biznes.pl, Retail360.pl, ForumBiznesu.pl, BusinessWoman&Life, REQ Magazyn, PortalMedialny.pl, PIXEL

Przeczytaj też:

Brak opcji komentowania.

Autorzy

Autorem bloga jest agencja e-biznes Symetria.

Od 1998 roku doradzamy i wykonujemy wdrożenia dla największych polskich firm.

Specjalizujemy się w obsłudze projektów związanych z prowadzeniem biznesu w sieci.

Doświadczenie Symetrii budują także, odnoszące sukces, własne projekty: Sympatia.pl, Vitalia.pl oraz Trener.pl.

Dowiedz się więcej o autorach bloga

Newsletter

Zapis na newsletter oznacza akceptację regulaminu.

Ostatnie komentarze

Kasia

Kazdy grzejnik posiada tryb. Jak sie okreci termostat to tam na śrubce są cyferki. O- wyłączony ...

Widoczni

Z jednej strony oczywiście trzeba się wyróżnić (zresztą nie tylko w kontekście aplikacji mobi...

Gustavo Woltmann

Świetny artykuł, bardzo informatywny. Zarówno twórcy stron WWW, jak i projektanci wszelkich urz...

Admin

Justyna, Rzeczywiście! Polską wers...

Kamila

Ja po przeprowadzce do nowego mieszkania dostałam od spółdzielni termostaty w pudełkach, żeby s...

Tel.: 61 864 36 55 E-mail: biuro@symetria.pl
Agencja Interaktywna Symetria jest częścią Grupy Symetria