We make users buy

Proud member of UX Alliance

Eksperci Symetrii

Na łamach bloga Symetrii udzielają się eksperci agencji, których teksty ukazywały się w Antyweb, Spider’s Web, Brief, WirtualneMedia.pl, Mediarun, NaTemat.pl czy Six Revisions. Autorzy swoje doświadczenie budują podczas projektów realizowanych dla największych polskich i zagranicznych marek.

 

Wojciech Chojnacki

Wojciech Chojnacki

Strategy & Development Leader, główny ekspert UX Alliance w Polsce. W Symetrii od 2006 roku, obecnie wspiera merytorycznie projekty prowadzone przez zespoły. Absolwent specjalności Elektronicznego Biznesu na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Posiada doświadczenie w projektowaniu oraz badaniu user experience.

Jacek Samsel

Jacek Samsel

UX Team Leader. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, specjalność: handel i marketing. Z branżą internetową związany od 2005 r.W Symetrii specjalizuje się w projektowaniu interfejsów aplikacji desktop & mobile oraz serwisów www.

Tomasz Kaczmarek

Tomasz Kaczmarek

UX Team Leader, absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, specjalność: biznes elektroniczny. W Symetrii od 2012 roku, z branżą internetową związany od roku 2008. Poza badaniami i projektowaniem w duchu user experience interesuje się także szeroko pojętym e-marketingiem i optymalizacją działań on-line.

Krzysztof Kozak

Krzysztof Kozak

Logistyk z wykształcenia. Karierę w spedycji porzucił dla poszukiwania błędów w interfejsach. Szczególnie zainteresowany badaniem technologii mobilnych oraz projektowaniem na urządzenia przenośne.

iza blog

Izabela Piotrowska

Marketing Manager projektów własnych Symetrii. Absolwentka wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, specjalność E-biznes. W Symetrii od 2008 roku, odpowiada za działania marketingowe i rozwój projektów Vitalia.pl i Trener.

Małgorzata Leliwa

E-marketing Specialist. Studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, specjalności Komunikacja w Biznesie. W Symetrii zajmuje się marketingiem i rozwojem serwisów Vitalia.pl i Trener.pl.

Milena Rokiczan

Milena Rokiczan

UX Specialist, absolwentka Kognitywistyki na UAM oraz User Experience Design na SWPS. W Symetrii od 2013 roku. Specjalizuje się w projektowaniu interakcji oraz realizacji badań z użytkownikami z wykorzystaniem różnych interfejsów (desktop, mobile). Na co dzień realizuje projekty dla największych polskich marek z branży finansowej i telekomunikacyjnej.

Autorzy

Autorem bloga jest agencja e-biznes Symetria.

Od 1998 roku doradzamy i wykonujemy wdrożenia dla największych polskich firm.

Specjalizujemy się w obsłudze projektów związanych z prowadzeniem biznesu w sieci.

Doświadczenie Symetrii budują także, odnoszące sukces, własne projekty: Sympatia.pl, Vitalia.pl oraz Trener.pl.

Dowiedz się więcej o autorach bloga

Newsletter

Zapis na newsletter oznacza akceptację regulaminu.

Ostatnie komentarze

Widoczni

Z jednej strony oczywiście trzeba się wyróżnić (zresztą nie tylko w kontekście aplikacji mobi...

Gustavo Woltmann

Świetny artykuł, bardzo informatywny. Zarówno twórcy stron WWW, jak i projektanci wszelkich urz...

Admin

Justyna, Rzeczywiście! Polską wers...

Kamila

Ja po przeprowadzce do nowego mieszkania dostałam od spółdzielni termostaty w pudełkach, żeby s...

Justyna

Nie działa polska wersja do do pobrania :)

Tel.: 61 864 36 55 E-mail: biuro@symetria.pl
Agencja Interaktywna Symetria jest częścią Grupy Symetria